anime online
Witaj gościu! Zarejestruj się i dołącz do tysięcy naszych użytkowników!

Jpf, to największe i najstarsze w Polsce wydawnictwo mangowe. Każda wydawana przez nich manga, jest jak najwyższej jakości. Ich sklep z mangami, jest pełny najlepszych mang! Manga Naruto, również jest u nich dostępna. Jpf.com.pl
Hello!
Naruto Gaiden 1
NASTĘPNY CHAPTER 7.05Naruto Gaiden 1 
"Sarada Uchiha"

 Online PL
 Online ENG
 Opis chaptera


 Kalendarz chapterów
 Uwagi dla tłumaczy


Jedynym oficjalnym wydawcą mangi Naruto w Polsce jest JPF!
Wspieraj polskiego wydawcę, kupując oryginalne tomy mangi Naruto!

Naruto Shippūden 409
Naruto: Shippūden 409
„Wsparcie Dwóch Osób”

Online PL SD (480p)
Online PL HD (720p)
Online PL FullHD (1080p)

Online ENG


Naruto: Shippūden 410 - 30 kwietnia!
„Spisek Rusza”


Odcinek jest fillerem.
onepiece.pl

Witajcie!
Niedawno ruszyła nowa strona, prowadzona przez naszą ekipę - onepiece.pl. Już teraz zapraszamy Was do dołączenia do naszej społeczności fanów anime i mangi One Piece. Jeśli posiadacie tutaj konto użytkownika, możecie to zrobić w bardzo prosty i szybki sposób! Wystarczy, że wejdziecie tutaj i klikając przycisk "wyślij", utworzycie konto na portalu onepiece.pl z dokładnie takimi samymi danymi, jakie posiadacie na shippuuden.pl.

Sami widzicie, jakie to proste, więc do dzieła! Liczymy na Wasze zaangażowanie i wsparcie!

Pozdrawiamy,
Redakcja shippuuden.pl & onepiece.pl
Boruto: Naruto the Movie - nowy bohater
Jeśli zastanawialiście się kim jest chłopak siedzący koło Boruto w najnowszym rozdziale Naruto Gaiden, książeczki "Kaze-" i "Rai no Sho" przyniosły nam odpowiedź na to pytanie.
Aby zobaczyć nowego bohatera nadchodzącego filmu kinowego zapraszamy do rozwinięcia newsa.
The Last: Naruto the Movie
The Last: Naruto the Movie

Online ENG (korean dub)
Torrent ENG HDRip (korean dub)Prawdziwa twarz Kakashi'ego ujawniona!
Wystawa "Naruto-Ten Art Exhibit" została dziś oficjalnie otwarta, zaś zwiedzający otrzymali dwie książeczki zawierające dodatkowe historie z uniwersum "Naruto". Zgodnie z zapowiedziami w jednej z nich została pokazana prawdziwa twarz Kakashi'ego. Zainteresowanych nieoficjalnym zdjęciem zapraszamy do rozwnięcia newsa.
Pyrkon – to już w ten weekend!


Już w ten piątek na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się Ogólnopolski Festiwal Fantastyki Pyrkon – największe tego typu wydarzenie w kraju. Jak co roku do Poznania zjadą się tysiące fanów planszówek, komiksów, gier elektronicznych, superbohaterów oraz seriali i filmów fantastycznych.

Wśród niezliczonej ilości atrakcji dostępnych na Pyrkonie z pewnością jednym z najbardziej niezwykłych widowiskbędzie Maskarada – WielkiKonkurs Strojów, który poprowadzi Jakub Ćwiek. W tym roku pierwsza nagroda to aż pięć tysięcy złotych! Sponsorem nagrody jest patron główny festiwalu – SciFi Universal Polska. Ten sam patron zapewnia jeszcze jedną atrakcję – kamerę 360º, która umożliwi sfotografowanie fantastycznego stroju w jego pełnej okazałości.

Ponadto uczestnicy będą także mieli możliwość obejrzenia niesamowitej wystawy smoków, poczytania komiksów w Obwoźnej Czytelni Komiksów, pogrania w planszówki w ogromnym Games Roomie,przetestowania najnowszych gier i gadżetów elektronicznych, a także zdobycia autografów wielu pisarzy i twórców – nie tylko z Polski, ale również z zagranicy.Przez 24 godziny na dobę w salach odbywać się będą prelekcje, panele dyskusyjne, występy i sesje RPG.

Koszt wejściówki na Pyrkon to 60 zł za trzy dni – możliwy jest również zakup biletu na jeden dzień. Organizatorzy uspokajają: limit miejsc nie jest przewidziany, więc każdy, nawet najbardziej spóźniony fan fantastyki, na festiwal się dostanie.
Boruto - tylko 10 rozdziałów
To musiało być 10 lub 20 rozdziałów. Masashi Kishimoto stwierdził dawno temu, że nowa seria będzie trwała tylko do jesieni, a jak wiemy na tom schodzi zazwyczaj 10 chapterów.

Doliczając przerwy z powodu Golden Week i Obon, wniosek nasuwał się jeszcze prostszy. Dzisiaj jednak zostało potwierdzone, że manga Naruto Gaiden zakończy się po 10 rozdziałach. Przypominamy, że premiera będzie miała miejsce już jutro!
ANBU-subs.pl rekrutacja - ONE PIECE

ANBU-subs.pl poszukuje tłumaczy i korektorów do mangi i anime One Piece!
Jeśli lubisz OP, masz trochę wolnego czasu i zapał, nie czekaj... ZGŁOŚ SIĘ!!!

Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu...

Najnowsze fanarty
anime online
Fitnes i aerobik jelenia góra