anime online
Witaj gościu! Zarejestruj się i dołącz do tysięcy naszych użytkowników!

160x600
Jpf, to największe i najstarsze w Polsce wydawnictwo mangowe. Każda wydawana przez nich manga, jest jak najwyższej jakości. Ich sklep z mangami, jest pełny najlepszych mang! Manga Naruto, również jest u nich dostępna. Jpf.com.pl
Hello!Naruto Gaiden 10

Naruto Gaiden 10 
"Co skrywają te oczy"

 Online PL
 Online ENG
 Opis chaptera

 Kalendarz chapterów
 Uwagi dla tłumaczy

Jedynym oficjalnym wydawcą mangi Naruto w Polsce jest JPF!
Wspieraj polskiego wydawcę, kupując oryginalne tomy mangi Naruto!

Naruto Shippūden 418
Naruto: Shippūden 418
„Niebieska Bestia vs. Madara Sześciu Ścieżek”

Online PL SD (480p)
Online PL HD (720p)
Online PL FullHD (1080p)

Online ENG
Torrent ENG HD | FullHD

Ending 34 MP3 [1:28 min]


Naruto: Shippūden 419 - 9 lipca!
„Młodość Taty”


Odcinek pokrywa się z rozdziałami: 667 (cały)
Naruto Shippuuden Opening #17 Singiel
Jak zapowiadaliśmy na naszym facebookowym fanpage'u, singiel zawierający obecny opening trafi do sprzedaży 8 lipca, ale już teraz mamy dla was najważniejszy utwór z krążka. Zapraszamy do pobierania.

Pobierz [9,56MB]

Tracklista:

1. Kaze
2. Muchina ashita wo kirawanaide
3. 3090 AINOUTA LOVE MIX VERSION
4. Kaze (Instrumental)
Naruto Ultimate Ninja Storm 4 - #3 Trailer
Na odbywających się właśnie w Paryżu targach Japan EXPO został zaprezentowany nowy trailer Naruto Ultimate Ninja Storm 4. W zapowiedzi można usłyszeć utwór z openingu gry (KANA-BOON - Spiral), należy jednak uważać, gdyż zawiera spoilery z mangi.

By go obejrzeć zapraszamy do rozwinięcia newsa.
NUNS4 trafi do sprzedaży tej jesieni na platformy PS4, XBox One i PC (za pośrednictwem Steam).
Coscon 2015 - informacje dodatkowe

"Organizatorzy wydarzenia Coscon 2015 przypominają, że we wtorek (30.06.2015) kończy się druga tura rezerwacji (to jest ta tura, w której wejściówki są tańsze) i jeśli chcecie się załapać zapraszamy na www.ramiel.pl.

Przypominają również, że nadal trwa nabór atrakcji - jeśli uczestnicy chcą takowe zgłosić można to zrobić poprzez wspomniany wcześniej system RAMIEL.

Duża partia atrakcji już jest dostępna na stronie i można się z nimi zapoznać."
Konkurs Animatsuri

Mamy dla Was coś specjalnego! Kolejny konkurs, tym razem do zgarnięcia są 2 wejściówki na konwent ANIMATSUR w Warszawie....

Posted by shippuuden.pl on 28 czerwca 2015
Animatsuri 2015 - Bilety, goście, ostatni tydzień rezerwacji

Na oficjalnej stronie Stowarzyszenia Animatsuri pojawiła się informacja o możliwości drukowania biletów oraz, że już tylko przez najbliższy tydzień będą kosztowały 50 zł, potem w ostatnie 7 dni cena wyniesie 55 zł. Spóźnialscy będą mogli również kupić wejściówkę na miejscu, ale za 60 zł. Ponadto ogłoszono ostatnich gości - link.
Animatsuri 2015

Chcielibyśmy poinformować, że objęliśmy patronatem tegoroczną edycję warszawskiego konwentu Animatsuri. Odbędzie się on w dniach 10 - 12 lipca, a tematyką jest okres Bakumatsu. By przeczytać więcej informacji na temat tego wydarzenia zapraszamy do rozwinięcia newsa.
Na temat Gaidena słów kilka
Przede wszystkim najważniejsza informacja, czyli przypomnienie, że Naruto Gaiden będzie miał tylko 10 rozdziałów. Znaczy to, że już w najbliższy czwartek spin-off dobiegnie końca. Informowaliśmy o tym jeszcze przed przed pierwszym chapterem w kwietniu - tutaj. Na stronie wydawnictwa Shueisha widnieje data premiery tomu Naruto Gaiden, która przypadać ma na 4 sierpnia. Wolumin nie posiada numeru, co tylko utwierdza w tym, że historia zostanie zakończona.

Na ostatnich stronach najnowszego numeru magazynu Weekly Shonen Jump zostały zamieszczone spoilery odnośnie 10 rozdziału. Jeśli chcecie się z nimi zapoznać zaznaczcie pole poniżej, a pojawi się tekst.


Niezwykłe/Wzruszające zakończenie historii. Niesamowity koniec historii Naruto i Boruto (dokładnie tak zostało napisane, mimo że dobrze wiemy ile tam było Boruto). Egzamin kończący akademię ninja, Sarada znajduje nowy cel, którym jest...! (prawdopodobnie chodzi o to co było pokazane w nowym trailerze Boruto: Naruto the Movie, czyli że chce zostać Hokage - Naruto musiał ją zainspirować swoim zachowaniem w ostatnich rozdziałach).

Ostatni rozdział otrzyma kolorową stronę. Naruto Gaiden będzie wstępem do filmu Boruto: Naruto the Movie, którego premiera odbędzie się już 7 sierpnia. Do sieci w jakości blu-ray trafi w kwietniu 2016 roku. Tymczasem my wyczekujmy The Last w dobrej jakości (po 22 lipca). Jak oceniacie Gaiden do tej pory, podobał wam się?
160x600
Najnowsze fanarty
anime online
Fitnes i aerobik jelenia góra